Erkek Softshell

Anasayfa
Erkek Softshell
 • 1

  Softshell nedir?Softshell bileşen, 3 farklı maddenin bir araya getirilerek elde edilen oldukça teknik bir kumaştır: Su kaydırıcı dış katman ve sıcak tutan / konforlu iç katman arasına yerleştirilen ince membran ile elde edilen sandviç modelli bir kumaştır. Bu malzemenin en büyük özelliği ise esnek olması ve hafif yağışa karşı sunduğu korumadır.

 • 2

  Ürünün su geçirmezliği :SL 900 Softshell ürününün su kaydırıcılık özelliği, yüzeye uygulanan bir yöntem sayesinde edinilir.Bu özellik sayesinde su ürünün yüzeyinden içeri girmez, yüzeyden kayar.Aynı zamanda bileşen suyu emmez ve mont daima sıcak kalır.Bu özellik her daim canlı kalabilmesi için düzenli aralıklarla gerekli bakım ürünleri kullanılarak yenilenmelidir.Bu ürünler mağazalarımızda bulunmaktadır.

 • 3

  Ürünün hava alması ve RET özelliği nedir?SL 900 Softshell ürün nefes alır ve teri dışarı atar.Resistance Evaporative Transfert bulunduran bir üründür ( ISO 11092). RET ölçüsü ne kadar düşükse ürününüz o kadar hava alıyor demektir. 6 ve 9 arası RET: 10-13 arası mükemmel nefes alırlık14-17 iyi nefes alırlık 18-20 nefes alırlık hava alır, 20 üstü RET: hava almaz demektir.

 • 4

  CLO nedir?TBS, termik buharlaşma sistemidir. Yapılan testlerde, ürününüzün bileşenleri vücut ısısına yakın derecelerde test edilmiştir.CLO göstergesi, Softshell'in sıcağı montun içinde tutabilme kapasitesidir.Ürünün içindeki bileşenler vücut ısınızın stabil kalmasına ve üşümemenize yardımcı olur.

 • 5

  Rüzgar almayan bir ürünün artısı nedir?Rüzgardan korunmak oldukça önemlidir. halinde veya hareketsiz olsun vücudun sıcak tutulması gerekir. Hissedilen sıcaklığı ölçen 'Windchill' modellere göre: satte 30km/h ile esen 5°C rüzgarın hissedilen sıcaklığı 0°C olacaktır. Ürünlerimizde kullanılan bileşen sayesinde rüzgarın etkisi aza indirilir.